Obrzeża trawnikowe i ogrodowe

Proponowane przez nas obrzeża trawnikowe to element, który idealnie sprawdza się przy oddzielaniu trawnika od takich obszarów jak: chodniki, ścieżki, place, alejki oraz nawierzchnie wykonane z kostki brukowej. Dostępne produkty, dzięki swoim właściwościom – stabilizującym, oporowym oraz zabezpieczającym przed rozsuwaniem się nawierzchni, znajdują zastosowanie w ogrodach, parkach, skwerach, a także na miejskich terenach zielonych. Pozwalają na uzyskanie estetycznych i naturalnych efektów – gdzie granica trawnika jest wyraźnie zaznaczona. Obrzeża ogrodowe są bardzo proste w montażu – można zrobić to samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszych profesjonalistów.

Uniwersalne obrzeża ogrodowe

Oferujemy obrzeża trawnikowe wykonane z plastiku – wysoce odporne na działanie promieni UV. Duża wytrzymałość umożliwia ich bezproblemowe użytkowanie na przestrzeni wielu lat. Dostępne są także kotwy służące do montażu. Nasza oferta na obrzeża ogrodowe skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy szybką i tanią dostawę. Jednocześnie cena za nasze obrzeża trawnikowe oraz inne akcesoria jest bardzo atrakcyjna!
Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości obrzeża ogrodowe lub kotwy montażowe serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą handlową.