Maty wiklinowe 150cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 150cm – ozdobny element ogrodu i domu

Maty wiklinowe, które mamy w swojej ofercie charakteryzuje doskonała jakość wykonania. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję, że otrzymujesz produkt polski i tym samym wspierasz rodzime firmy. Dlaczego maty wiklinowe to dobry wybór do Twojego ogrodu, na balkon lub taras?

Maty wiklinowe 150cm – dekoracyjne i wytrzymałe

Wiklina to nic innego jak wierzbowe gałązki. Maty wiklinowe wyplata się z gałązek długich i prostych. Specjalne maszyny docinają je, wiążąc ze sobą za pomocą drucików.

Maty z wikliny wykorzystasz w domu, ale także w przedsiębiorstwie. Pod względem wytrzymałości ich potencjał jest naprawdę ogromny. Odpowiednia obróbka sprawia, że mogą służyć przez wiele sezonów. Oczywiście z czasem maty wiklinowe zmieniają swój kolor, ale nie można tego uznać za wadę. Ich zaletą jest to, że są odporne na śnieg, deszcz i mróz.  

Maty z wikliny nadają ogrodowi rustykalnego charakteru. Przez swój naturalny kolor doskonale komponują się z zielenią – kwiatami, krzewami i pnączami. Wykorzystasz je jako ozdoby ogrodowe. Nasze produkty sprawdzą się w różnych aranżacjach przydomowej przestrzeni.

Jak wykorzystać maty z wikliny?

Nasze maty wykorzystasz na różne sposoby. Przydadzą się do wydzielania stref w ogrodzie lub do osłaniania mało estetycznych miejsc, takich jak śmietniki. Dzięki naszym matom zyskasz więcej prywatności. Przyczepione do siatki czy płotu zapewnią kameralną atmosferę – świetnie ochronią przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów.

Naszych mat możesz także użyć w ogrodowej altanie. Ochronią Cię przed palącym słońcem i podmuchami silnego wiatru. Sprawią, że wspólne chwile z rodziną czy znajomymi będą jeszcze przyjemniejsze, niż do tej pory.

Zaletą naszych mat jest także to, że możesz je zastosować na balkonie lub tarasie. Nie tylko dodadzą im intymności, ale także osłonią przed czynnikami atmosferycznymi.

Jak widzisz, nasze maty mają różne zastosowania – wykorzystasz je w ogrodzie lub na balkonie czy tarasie.