Maty wiklinowe 100cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 100cm — solidna, polska i dekoracyjna

Znajdziesz u nas maty wiklinowe w różnych rozmiarach. Dzięki nim ozdobisz swój dom, balkon lub taras. 

W naszej ofercie, wśród wielu produktów, posiadamy właśnie maty wiklinowe o szerokim zastosowaniu. Posłużą Ci one jako dekoracja i osłona. Świetnie wytłumią hałasy dochodzące z ulicy. To jednak nie wszystko. Przekonaj się, do czego przyda Ci się nasza mata wiklinowa.

Maty wiklinowe 100cm— dzięki nim wyczarujesz naturalne ogrodzenie

Zastosowanie naszych mat wiklinowych jest ogromne. Prezentowane produkty wykorzystasz jako osłonę. Przymocowane do ogrodzenia do siatki, ochronią Cię przed wzrokiem przechodniów. Ta osłona jest nie tylko ekologiczna. Jej walory dekoracyjne zauważy każdy, kto choć trochę docenia naturalne rozwiązania.

Warto wspomnieć jednak, czym jest wiklina. Powstające z niej maty ogrodzeniowe to nic innego jak produkty wyplecione z długich i prostych gałązek wierzbowych. Nie poddaje się ich procesowi moczenia ani korowania. Specjalistyczne maszyny przycinają gałązki i mocują je ze sobą za pomocą drucików. Tak powstała mata jest trwała, solidna i wytrzymała. A na dodatek kupujesz ją u polskiego producenta, więc wspierasz rodzime firmy.

Zastosowanie mat wiklinowych w ogrodzie, altanie i na balkonie

Nasz produkt z wikliny doskonale nadaje się do ogrodu. Dzięki niemu zasłonisz miejsca, które są mało estetycznie (a Ty akurat nie chcesz, aby były wystawione na bezpośredni widok). Należą do nich śmietniki, kontenery, kompostowniki. Nasze naturalne maty z wikliny to doskonała propozycja do altany. Stanowią one ochronę przed wiatrem i silnym promieniowaniem słonecznym. Wzbogacają przestrzeń ogrodu, sprawiając, że staje się zacisznym zakątkiem.

Mata wiklinowa to także dobre rozwiązanie na balkon. Przymocowana do barierki osłoni Cię przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie świetnie tłumiąc dochodzący z ulicy hałas.

Wiklina to surowiec od lat znany i wykorzystywany. Wiele polskich miejscowości słynie z tradycyjnego plecionkarstwa. Obecnie produkty z wikliny przeżywają swój renesans. I dobrze, ponieważ ich naturalny charakter doskonale wpisuje się w aranżacje ogrodu, domu, balkonu i altany. Wiklina świetnie komponuje się z kolorystyką roślin, tworząc harmonijną całość.

Zamów nasz produkt, jakim jest mata z wikliny. To gwarancja solidnego wykonania i doskonałej jakości.