Maty wiklinowe 130cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa  130cm— produkt idealny do ogrodu, altany, na balkon i taras

W naszej ofercie znajdziesz maty wiklinowe w różnych rozmiarach. Wykorzystasz je w domu, ogrodzie, na tarasie i w altanie. Ochronią Cię przed palącym słońcem i spojrzeniami przechodniów.

Nasza mata wiklinowa to produkt polski, wytrzymały i solidny.

Maty wiklinowe 130cm — sposób na naturalne ogrodzenie

Zastosowanie mat wiklinowych jest bardzo szerokie. Możesz pokusić się o maty ogrodzeniowe — przymocowane do siatki osłonią Cię przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Wiedz, że mata z wikliny spełnia nie tylko funkcje ochronne, ale i dekoracyjne. Owszem, jako osłona jest idealna, ale nie zapominaj, że należy ona do produktów ekologicznych.

Czym jest wiklina? To nic innego jak długie i proste gałązki wierzby. Nie poddaje się ich ani procesowi moczenia, ani korowania. To sprawia, że zyskują naturalny wygląd. Specjalne maszyny docinają gałązki i łączą je ze sobą za pomocą drucików. Tak powstaje mata z wikliny.

Jakie jest zastosowanie mat wiklinowych w ogrodzie, altanie i na balkonie?

Już wiesz (a może pamiętasz?), że wiklina to produkt naturalny, idealny do ogrodu. Dzięki niej zasłonisz te miejsca, które są mało estetyczne, takie jak śmietniki, kompostowniki i kontenery. Nasze maty świetnie tłumią hałas dochodzący z ulicy (co jest ważne, zwłaszcza jeśli o zacisznej lokalizacji możesz tylko pomarzyć). Dzięki naszym produktom wyczarujesz w swoim ogrodzie spokojny, relaksacyjny zakątek.

Altana to kolejne miejsce, gdzie wykorzystasz naszą matę. Posłuży ona jako osłona przed wiatrem i silnie prażącym słońcem.

Z kolei balkon jest wprost wymarzony dla naszej maty wiklinowej. Jeśli przymocujesz ją do barierki, zapewnisz sobie prywatność (wścibski sąsiad i tak niczego nie zobaczy). Zaaranżujesz także przytulne miejsce do spotkań z rodziną i znajomymi. W podobnym celu zastosujesz matę z wikliny również na tarasie.

Oczywiście ogrodzenia, balkony, ogrody i altany to niejedyne miejsca, gdzie sprawdzi się mata z wikliny. Jeśli szukasz naturalnego produktu do swojego domu, to także dobre rozwiązanie. Naszą matą przykryjesz grzejniki i te miejsca na ścianie, które wymagają odnowienia (a Ty na razie nie znajdujesz czasu, aby się za to zabrać).

Mata z wikliny to wspaniała dekoracja. Do tego wszystkiego jest odporna, a jej ogromnym atutem jest łatwość montażu. Wystarczy, że dysponujesz gwoździami i drewnianymi listewkami.

Sprawdź, jaki rozmiar maty odpowiada Twoim potrzebom i wzbogać przestrzeń swojego ogrodu, balkonu lub tarasu o nasze produkty. Gwarantujemy, że docenisz je nie tylko latem.