Maty wiklinowe 200cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 200 cm

Naszą matę wiklinową wykorzystasz w swoim ogrodzie, domu lub na balkonie. Jest ona wysokiej jakości, dzięki czemu długo zachowa swoje właściwości. Co musisz wiedzieć o naszych matach z wikliny?

Wyroby z polskiej wikliny – produkty na lata

Maty wiklinowe, które Ci oferujemy, pochodzą z Polski. Wyplata się je z długich i prostych gałązek wierzby. Specjalistyczne maszyny docinają gałązki, mocując je ze sobą za pomocą drucików. Tak powstały produkt wykorzystasz jako dekorację w swoim ogrodzie lub na balkonie. Na pewno posłuży Ci długie lata.

Mata wiklinowa w ogrodzie, czyli praktyczna dekoracja

Maty wiklinowe wykorzystasz w swoim ogrodzie. Co możesz z nich zrobić? Przede wszystkim możesz je przymocować do ogrodzenia. Ochronisz swoją prywatność i zasłonisz stary płot. Maty wiklinowe świetnie wytłumiają hałasy dochodzące z ulicy. To ważne, zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, aby Twój ogród był zacisznym i wyjątkowo spokojnym zakątkiem.

Maty wiklinowe w ogrodzie sprawdzają się przez cały rok – zimą stanowią otulacz kwiatów i roślin, a latem dają tak wyczekiwany cień. Nasze produkty przydadzą się również w altanie jako osłona przed wiatrem i palącym słońcem. Wreszcie będziesz mógł spędzać długie godziny na wypoczynku w gronie najbliższych lub znajomych.

Matę wiklinową wykorzystasz także jako osłonę mało estetycznych miejsc w ogrodzie – koszy na śmieci lub skrzynek z narzędziami.

Jak wykorzystać matę wiklinową na balkonie i w domu?

Nasze maty wiklinowe doskonale sprawdzą się także na balkonie i w domu. Jeśli chodzi o ten pierwszy, to przymocowana do barierki mata ochroni balkon przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych i przed spojrzeniami niepowołanych gości. Wytłumi także dochodzące z ulicy hałasy. Dzięki naszym produktom zaaranżujesz na swoim balkonie cichy i przytulny kącik.

Z kolei w domu mata wiklinowa doda sielskiego charakteru. Sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych. Będzie stanowiła świetną osłonę dla grzejników, zamaskuje też niedoskonałości na ścianach.

Jak widzisz, nasze produkty są bardzo dekoracyjne i łatwo wykorzystasz je w swoim ogrodzie, na balkonie czy w domu.