Maty wiklinowe 140cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 140cm

Maty wiklinowe zyskują w ostatnim czasie na popularności. Wszystko za sprawą ich ekologicznych właściwości i naturalnego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz maty wiklinowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego ogrodu, domu, balkonu czy tarasu.

Na czym polega fenomen wikliny?

Maty wiklinowe wyplata się z młodych pędów wierzb. Gałązki są długie i proste, niepoddane procesowi moczenia i korowania. To sprawia, że są jeszcze bardziej naturalne i doskonale wpisują się w rustykalny charakter pomieszczeń, ogrodów i balkonów.

Specjalne maszyny docinają gałązki wikliny i mocują je ze sobą specjalnymi drucikami. Maty z wikliny są trwałe i wytrzymałe. Kiedy zainwestujesz w nasz produkt, posłuży Ci on przez wiele sezonów. Wiklina to także materiał ekologiczny — wytwór natury, który po czasie, kiedy się już wysłuży, można łatwo zutylizować.

Mata z wikliny 140cm — produkt przydatny do ogrodu

Mata z wikliny przymocowana do ogrodzenia, osłoni Cię przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, zapewniając prywatność. Nasze produkty świetnie wytłumią hałasy dochodzące z ulicy, przez co ogród stanie się przytulnym, zacisznym zakątkiem. W lecie mata da Ci odrobinę cienia, a zimą posłuży jako otulacz dla roślin i kwiatów. Jeśli w Twoim ogrodzie znajduje się altana, tam także wykorzystasz naszą matę. Zapewni ona ochronę przed silnym wiatrem i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Wśród produktów z wikliny to właśnie maty doskonale nadają się do zakrycia mało estetycznych miejsc ogrodu, takich jak pojemniki i kompostowniki.

Maty wiklinowe na balkonie i tarasie

Z pomocą maty wiklinowej zaaranżujesz przestrzeń swojego balkonu. To także idealny pomysł, aby osłonić taras przed niepowołanym wzrokiem przechodniów. Wystarczy, że nasze produkty przymocujesz do barierki — montaż maty jest bardzo łatwy i szybki. Dzięki niej wytłumisz również hałasy dochodzące z ulicy, więc stworzysz miejsce do wypoczynku na łonie natury.

Twój ogród, balkon czy taras wiele zyska dzięki macie wiklinowej. Pamiętaj tylko, aby w ogrodzie mocować ją do siatki. Natomiast w domu mata wiklinowa posłuży Ci jako ozdoba lub akcesorium do zakrycia mało estetycznych miejsc, takich jak kaloryfery, grzejniki czy elementy ściany.

W naszym sklepie znajdziesz matę wiklinową polskiego producenta. Kupując ją, masz szansę wesprzeć rodzime firmy. Nasza mata jest łatwa w montażu, trwała i solidna.

Zapraszamy!