Maty wiklinowe 90cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 90cm— naturalna i solidna

Maty wiklinowe to produkty trwałe, solidne i ekologiczne. W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb.

Mata wiklinowa 90cm, czyli produkt z gałązek wierzbowych

Wiklina to nic innego jak długie i proste gałązki wierzbowe. Do produkcji mat wiklinowych wykorzystuje się świeżo ścięte pędy, które nie zostały poddane ani procesowi moczenia, ani korowania.

Mata wiklinowa znajduje dziś zastosowanie w ogrodzie, domu i na balkonie. Doskonale uzupełnia inne wyroby z wikliny, takie jak makatki, kosze i donice. Obecnie maty wiklinowe z powodzeniem wykorzystasz we własnym domu do zakrycia mało estetycznych miejsc — grzejników lub ścian, które wymagają odświeżenia.

Maty z wikliny, jak już wiesz, są całkowicie ekologiczne. W dobie, kiedy chcemy działać dla dobra planety, wybieramy produkt, który jej nie szkodzi. Akcesoria z wikliny są bezpieczne — powstały z tego, co zaoferowała nam natura.

Maty wiklinowe — w ogrodzie i na balkonie

Mata z wikliny przymocowana do ogrodzenia sprawi, że osłonisz się przed niepowołanymi spojrzeniami sąsiadów, zapewniając sobie prywatność. Dzięki macie wiklinowej wytłumisz również hałasy z ulicy, a Twój ogród stanie się oazą spokoju i ciszy.

Z naszych produktów skorzystasz przez cały rok — w lecie zapewnią Ci upragniony cień, a zimą posłużą jako ochrona kwiatów i krzewów. Jeśli w Twoim ogrodzie znajduje się altana, tam także zastosujesz matę wiklinową. Osłoni Cię ona przed wiatrem i palącym słońcem, dzięki czemu warunki pogodowe nie zakłócą rodzinnego biesiadowania.

Mata wiklinowa to także sposób, aby zaaranżować przestrzeń balkonu. Przymocowana do barierki wytłumi dobiegające z ulicy hałasy i uniemożliwi wścibskim sąsiadom podglądanie. Pomyśl o naszym produkcie również wtedy, gdy chcesz osłonić swój taras przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Do ogrodu, do domu, na balkon oraz taras — mata wiklinowa to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz osłony i ozdoby. Jest wytrzymała i solidna, a jej dodatkowym atutem jest łatwość montażu.

Obsługa klienta w naszym sklepie jest na najwyższym poziomie. Otrzymujesz maty wiklinowe od polskiego producenta, a tym wspierasz rodzime firmy.

Nie czekaj na sezon wiosenny — już teraz odwiedź nasz sklep!