Maty wiklinowe 80cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mata wiklinowa 80cm— produkt o wielu zastosowaniach

W naszej ofercie znajdziesz maty wiklinowe o różnych rozmiarach. Zastosujesz je w ogrodzie, na balkonie i w domu, czyli wszędzie tam, gdzie estetyczny wygląd ma duże znaczenie. Mata wiklinowa jest naturalna i ekologiczna. Dzięki niej wzbogacisz przestrzeń ogrodu, a we własnym domu zakryjesz ściany, które mają nieestetyczne rysy lub pęknięcia.

Mata wiklinowa 80cm — trwała, solidna i polska

Nasze maty wiklinowe należą do polskich produktów. Szczycimy się tym, że jesteśmy rodzimą firmą, która czerpie z najstarszych tradycji. Wiklina to nic innego jak długie i proste gałązki wierzby. Ze świeżo ściętych pędów (niepoddanych obróbce, czyli moczeniu i korowaniu) wyplata się maty ogrodowe. Doskonała jakość naszej wikliny sprawia, że otrzymujesz produkt solidny i trwały, który przetrwa sporo sezonów. Matę z wikliny wykorzystasz na wiele sposobów.

Jak zaaranżować ogród, stosując matę z wikliny?

Wiklinowe maty to produkty idealne do ogrodu. Przymocowane do już istniejącego płotu wzbogacają jego aranżację, jednocześnie doskonale dopasowując się do otoczenia. Mata jest przydatna również w altanie, gdzie pełni funkcję ochronną — zabezpiecza przed silnymi podmuchami wiatru i siekącym deszczem. To wszystko sprawia, że możesz przebywać na świeżym powietrzu, nie przejmując się warunkami pogodowymi.

Naturalna mata jest w stanie zakryć te miejsca w ogrodzie, które są mało estetyczne. Należą do nich — kontenery na śmieci i kompostowniki. Wiklinowe maty doskonale się prezentują — nikt nawet się nie domyśli, że coś zasłaniają. Zimową porą maty osłonią krzewy i rośliny, natomiast latem zapewnią im pożądany chłód i cień.

Maty wiklinowe — do domu, na taras i balkon

Mata wiklinowa to także osłona na balkon i taras. Dzięki niej zapewnisz sobie prywatność i zyskasz gwarancję, że niepowołane osoby nie będą Cię podglądały. Matą wiklinową po prostu wypełnisz przestrzenie pomiędzy metalowymi lub drewnianymi szczebelkami (na tarasie lub balkonie).

A jak wykorzystasz matę wiklinową w domu? Jak już wspomniano, zasłonisz nią pęknięcia ścian i grzejniki, czyli miejsca, które nie dodają wnętrzu uroku.

Łatwość montażu, trwałość i wytrzymałość to cechy charakterystyczne naszej maty. W naszym sklepie obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Zamawiając u nas produkty z wikliny, nie tylko wspierasz polskie, rodzime firmy, ale zyskujesz wysokiej klasy akcesoria. Warto.