Maty wiklinowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

W praktyce okazują się wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla ogrodów, ale również dla tarasów i balkonów. Jako materiał naturalny, w pełni ekologiczny, doskonale harmonizują z każdym typem krajobrazu. Maty wiklinowe, które Państwu proponujemy, są propozycją dla wszystkich, którzy od nowoczesnych osłon oczekują tak trwałości, jak i elegancji. Ich oryginalny wygląd to także gwarancja pełnej kameralności – możliwości ukrycia się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów bądź przechodniów. Montaż mat wiklinowych jest niezwykle prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności – każdy może podjąć się realizacji tego zadania. By jednak dać Państwu pewność, iż będzie ono nie tylko proste, ale również możliwe do błyskawicznego ukończenia, zdecydowaliśmy się zamieścić w naszej ofercie artykuły o różnych wymiarach. Pozwoli to Państwu wybrać takie, które pod względem wysokości i długości w pełni Państwu odpowiadają.


Jakie są rozmiary mat?

Maty są dostępne w rozmiarach od 0,8 m do 2,0 m – jeśli chodzi o wysokość, a jeśli chodzi o długość – to są 3 i 5 metrowe.


Dlaczego maty są pakowane w jedną paczkę?

Każda mata pakowana jest w oddzielną paczkę, ponieważ średnia waga takiej maty wynosi ok. 20-25 kg. Maksymalna waga paczki, jaką kurier może zabrać wynosi 30 kg. Dodatkowo paczka musi spełnić wymogi pod względem nie tylko wagi, ale i gabarytu / wielkości.
Wyjątek stanowią najmniejsze i najlżejsze maty np. 0,8 m. W ich przypadku możemy spakować 2 maty do jednej paczki, ponieważ waga i wielkość nie przekroczą wówczas norm i wymogów stawianych przez firmę kurierską.


Czy można spakować dwie maty do jednej paczki?

Generalnie nie.
Wyjątek stanowią najmniejsze i najlżejsze maty np. 0,8 m. W ich przypadku możemy spakować 2 maty do jednej paczki, ponieważ waga i wielkość nie przekroczą wówczas norm i wymogów stawianych przez firmę kurierską.


Kiedy maty są wysyłane na palecie?

Wtedy, kiedy bardziej opłaca się wybrać przesyłkę paletową niż wysyłać maty w pojedynczych paczkach. Zazwyczaj dzieje się tak przy zakupie większej ilości mat – np. 10 szt.


Czy wykonujemy maty na zamówienie?

Nie wykonujemy. W związku z tym, że mamy w ofercie szeroki wybór mat, jest możliwość dopasowania rozmiaru pod potrzeby klienta.