Maty wiklinowe

W praktyce okazują się wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla ogrodów, ale również dla tarasów i balkonów. Jako materiał naturalny, w pełni ekologiczny, doskonale harmonizują z każdym typem krajobrazu. Maty wiklinowe, które Państwu proponujemy, są propozycją dla wszystkich, którzy od nowoczesnych osłon oczekują tak trwałości, jak i elegancji. Ich oryginalny wygląd to także gwarancja pełnej kameralności – możliwości ukrycia się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów bądź przechodniów. Montaż mat wiklinowych jest niezwykle prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności – każdy może podjąć się realizacji tego zadania. By jednak dać Państwu pewność, iż będzie ono nie tylko proste, ale również możliwe do błyskawicznego ukończenia, zdecydowaliśmy się zamieścić w naszej ofercie artykuły o różnych wymiarach. Pozwoli to Państwu wybrać takie, które pod względem wysokości i długości w pełni Państwu odpowiadają.

Jakie są rozmiary mat?
Maty są dostępne w rozmiarach od 0,8 m do 2,0 m – jeśli chodzi o wysokość, a jeśli chodzi o długość – to są 3 i 5 metrowe.

Dlaczego maty są pakowane w jedną paczkę?
Każda mata pakowana jest w oddzielną paczkę, ponieważ średnia waga takiej maty wynosi ok. 20-25 kg. Maksymalna waga paczki, jaką kurier może zabrać wynosi 30 kg. Dodatkowo paczka musi spełnić wymogi pod względem nie tylko wagi, ale i gabarytu / wielkości.
Wyjątek stanowią najmniejsze i najlżejsze maty np. 0,8 m. W ich przypadku możemy spakować 2 maty do jednej paczki, ponieważ waga i wielkość nie przekroczą wówczas norm i wymogów stawianych przez firmę kurierską.

Czy można spakować dwie maty do jednej paczki?
Generalnie nie.
Wyjątek stanowią najmniejsze i najlżejsze maty np. 0,8 m. W ich przypadku możemy spakować 2 maty do jednej paczki, ponieważ waga i wielkość nie przekroczą wówczas norm i wymogów stawianych przez firmę kurierską.

Kiedy maty są wysyłane na palecie?
Wtedy, kiedy bardziej opłaca się wybrać przesyłkę paletową niż wysyłać maty w pojedynczych paczkach. Zazwyczaj dzieje się tak przy zakupie większej ilości mat – np. 10 szt.

Czy wykonujemy maty na zamówienie?
Nie wykonujemy. W związku z tym, że mamy w ofercie szeroki wybór mat, jest możliwość dopasowania rozmiaru pod potrzeby klienta.