Obudowy koszy na śmieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pragniemy nieustannie dostarczać Państwu takich rozwiązań, które pozwolą w estetyczny i elegancki sposób zaaranżować przestrzeń ogrodową – we wszystkich jej zakamarkach. Dlatego też oprócz standardowych rozwiązań w naszej ofercie znalazły się również eleganckie obudowy koszy na śmieci. Dzięki swojej fantastycznej stylistyce pozwolą one ukryć konstrukcje pojemników na odpady, pozostawiając je jednocześnie w pełni dostępnymi dla użytkowników. Prezentowane i proponowane przez nas konstrukcje wiklinowe wspierają się na drewnianym szkielecie – są artykułami w pełni ekologicznymi, wykonanymi z naturalnych materiałów. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas obudowy koszy na śmieci wprowadzą do przestrzeni przydomowej wiele harmonii, ładu i estetycznego porządku.

Obsługujemy klientów z miast : Warszawa Kraków Wrocław Rzeszów Łódź Katowice Częstochowa Poznań Gdańsk Szczecin


Obudowa koszy na śmieci - dowiedz się więcej

Obudowa koszy na śmieci

Przedstawiamy wiklinową obudowę kosza na śmieci. Od teraz Twój śmietnik nie musi “straszyć” i przypominać o swoim istnieniu. Nasze eleganckie obudowy pomogą stworzyć estetyczną przestrzeń w ogrodzie czy na posesji. Ponadto wpisują się w ekologiczny styl życia, gdyż wykonane są tylko z naturalnych materiałów. Wiklinowe konstrukcje koszy wspierają się na drewnianym szkielecie. Możesz wybrać obudowę kosza na śmieci pojedynczą lub podwójną. Wiklina doskonale dopasuje się do stylistyki ogrodu, a Ty zapomnisz, że stoi w nim śmietnik. Sam materiał ma wiele zalet, w tym artykule przybliżymy wiele z nich. Podpowiemy Ci też, gdzie postawić śmietnik zgodnie z przepisami.

Dlaczego warto wybrać naszą obudowę kosza na śmieci?

Na pewno dlatego, że wykonana jest z wikliny, a materiał ten ma sporo zalet. Zwróćmy uwagę na jego właściwości mechaniczne. Wiklina jest odporna na odkształcanie i wytrzymała. Kosze, które pozostawisz na zewnątrz, przetrwają opady deszczu i śniegu. Wiklinę cechuje także duża sprężystość i plastyczność. Można ją wykorzystać do tworzenia koszy o oryginalnych formach w wielu rozmiarach. Dzięki naszym obudowom zastąpisz nieestetyczne plastikowe pojemniki naturalnymi koszami. A jak wiadomo, taki element ogrodu to nie tylko konieczność, ale i ozdoba.
Wiklinowa obudowa o konstrukcji z drewna jest lekka i wodoodporna. Poza tym, jeśli lubisz ładne przedmioty, nie musisz się zastanawiać – po prostu wybierasz nasze produkty.

Gdzie postawić śmietnik?

Wybrałeś już obudowę kosza na śmieci, teraz kolej, abyś zdecydował się, gdzie postawić go w swoim ogrodzie. Wbrew pozorom postawić śmietnik nie jest tak łatwo. Jeśli Twój ogród jest niewielki, możesz umieścić go przy furtce. Dobrym pomysłem być może okaże się zabudowa śmietnika w ogrodzeniu. Kiedy wkomponujesz go w ogrodzenie, musi ono mieć dwie furtki – jedną od strony ogrodu, drugą od strony ulicy. Takie rozwiązanie jest wygodne. Nie musisz bowiem nieść worka ze śmieciami przez cały ogród.
Segregujesz śmieci? To świetnie! Nasza podwójna obudowa kosza na śmieci jeszcze Ci to ułatwi. Dzięki segregacji odpadków zmniejszasz ilość śmieci i uzyskujesz cenny nawóz. Nasza obudowa kosza ma daszek, dzięki czemu zapobiega nagrzewaniu się resztek.

Jak zabudować śmietnik zgodnie z przepisami?

Jeśli Twój śmietnik ma powierzchnię mniejszą niż 10 metrów kwadratowych, nie potrzebujesz pozwolenia na jego zabudowę, wystarczy Ci zgłoszenie w lokalnym urzędzie. Kiedy wydzielisz sobie w ogrodzie zadaszony trejażem kącik na odpadki, nie potrzebujesz nawet zgłoszenia.
Przepisy mówią jasno o tym, że odległość śmietnika od domu Twojego sąsiada powinna wynosić 3 metry, natomiast od granicy działki – 2 metry. Nie jest to konieczne wówczas, gdy śmietnik przylega do podobnego urządzenia na sąsiedniej działce lub gdy granica posesji biegnie wzdłuż ulicy. Wtedy śmietnik może przylegać do ogrodzenia.

Jak duży powinien być śmietnik?

Przyjmuje się, że czteroosobowa rodzina tygodniowo “generuje” 110-120 litrów odpadów, które powinny być wywiezione. Tak naprawdę wielkość śmietnika zależy od ilości mieszkańców domu i ich przyzwyczajeń. Bywa bowiem, że rodzina kupuje wiele produktów w opakowaniach jednorazowych. Wtedy trzeba je regularnie wyrzucać. Ilość odpadów zmniejsza się, jeśli w pobliżu znajduje się kompostownik.
Wiklinowa obudowa kosza to ekologiczne i praktyczne rozwiązanie. Sam ją zamontujesz bez najmniejszego problemu. My dostarczymy ci wszystkie niezbędne elementy. Prezentowana obudowa sprawdzi się w dużych, jak i małych ogrodach. Zachęcamy Cię do kupna naszych produktów.Jakie kosze na śmieci mieszczą się do wiklinowej obudowy

Do wiklinowej obudowy mieszczą się standardowe kosze o pojemności 240 litrów.


Czy odbudowa na kosze jest wysyłana w postaci złożonej?

Obudowa na kosze wysyłana jest na palecie w elementach do samodzielnego złożenia wraz z instrukcją i potrzebnymi wkrętami. Trzeba dodać, że skręcenie takiej obudowy jest prostą i łatwą czynnością.