Oferujemy darmową wysyłkę za zamówienie od 100 zł i odbiór osobisty rabat – 5 %.

ul. Męczenników 28, 42-625 Celiny
tel. 501-480-699
biuro@ogrodzeniawiklinowe.pl


Zamówienie telefoniczne
+48 501 480 699
14 dni na zwrot
Wysoka jakość
Polski Produkt
Wysyłka 24h
Bezpieczna przesyłka

Zamówienie telefoniczne
+48 501 480 699
14 dni na zwrot      Wysoka jakość
Polski Produkt       Wysyłka 24h

Agrotkanina producent

Jesteśmy producentem wyrobów z wikliny i akcesoriów do ogrodu. Agrotkanina to produkt, po który klienci sięgają najczęściej. Jest on stosowany w ogrodnictwie, rolnictwie i szkółkarstwie (do ściółkowania gleby).

 

Chcesz kupić agrotkaninę? Sprawdź nasz sklep, kliknij tutaj – Agrotkanina Sklep

 

Co zyskasz, wybierając agrotkaninę od producenta?

Kreatywność to nasze drugie imię. Wiemy, czego potrzebuje zarówno początkujący ogrodnik, jak i profesjonalista. Przedstawiamy takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w sadzie czy ogrodzie. Nasze produkty mają atrakcyjne ceny i doskonałą jakość. Sami je wytwarzamy, dlatego masz gwarancję, że dostajesz od nas to, co najlepsze. Co zyskasz, wybierając naszą agrotkaninę?

Agrotkanina pozwala prowadzić uprawy w sposób ekologiczny, ponieważ dzięki niej można zrezygnować z herbicydów (i tym samym zapobiegać zatruciu środowiska).

Jaka jest nasza agrotkanina? To materiał z cienkich włókien polipropylenowych produkowanych w Polsce. Oferujemy agrotkaninę czarną i zieloną o gramaturze 100 g/m2 dostępną w różnych rozmiarach. Sprawdzi się w przydomowych ogródkach, zapewniając roślinom odpowiednie warunki do wzrostu. Sprawia, że gleba jest bogata w wodę i substancje odżywcze, co wpływa na lepsze ukorzenienie krzewów i krzewinek. Co ważne, nasza agrotkanina przepuszcza światło, więc zapewnia szybki wzrost roślin.

Oczywiście agrotkanina zapobiega rozrostowi chwastów, przez co Ty masz mniej pracy, a kwiaty i krzewy w Twoim ogrodzie mają wszystko to, co jest im niezbędne, aby mogły zdrowo rosnąć.

Mata ściółkująca z naszego sklepu – gwarancja jakości i trwałości

Wiesz już, jakie jest zastosowanie naszych mat ściółkujących. Warto zaznaczyć, że produkt, który u nas kupisz cechuje trwałość i doskonała jakość wykonania. Agrotkanina jest odporna na czynniki atmosferyczne, dlatego nie musisz martwić się, że pojawi się na niej pleśń i grzyby.

Mata ściółkująca odpowiada za odżywienie gleby oraz chroni roślinność przed chwastami. Klienci często wybierają ten materiał polipropylenowy do swoich ogrodów.

U nas znajdziesz bogaty wybór agrotkanin niezbędnych do ochrony roślin, jak i całych plantacji. Mata dobrze przylega do podłoża, więc nie będziesz mieć problemu, aby ją właściwie rozłożyć. Przy wyborze agrotkaniny służymy Ci radą. Nasza wiedza, jako producenta wyrobów z wikliny, jest duża. Zawsze wiemy, co jest na topie, jeśli chodzi o ogrodnictwo.

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych